Happy Condo Don Mueang

  • Gratis WiFi in openbare ruimtes
  • Valetparking
  • 24-uursreceptie
  • Versneld in- en uitchecken
  • Golfbaan

Happy Condo Don Mueang Bangkok hotel, dat dat fietsverhuur aanbiedt, ligt op 10 minuten rijafstand van het Tooney Museum. Er is een bagageopslag en een kapsalon op het terrein.

Rat Na Yot Phak Keng Empire biedt Thaise gerechten en is gelegen binnen een paar straten van deze accommodatie in Bangkok.

Als u in dit pension verblijft, wordt u uitgenodigd om de Internationale Luchthaven Don Mueang op 2 km verderop te ontdekken of sportgelegenheden te bezoeken zoals het Lumpinee Bokstadion op 6 km verderop. Happy Condo Don Mueang Bangkok is op 15 minuten met de auto van Open Universiteit van Sukhothai Thammathirat gelegen. De nabijgelegen culturele ervaring omvat het Royal Thai Air Force Museum, dat op 4 km verderop ligt. Dit hotel in Bangkok bevindt zich op 40 minuten met de auto van het treinstation Skytrain- Nana.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Happy Condo Don Mueang Bangkok
Villa De A&Nine Place
Mobiele prijsaanbieding

Villa De A&Nine Place

5.0
Behoorlijk 0 beoordelingen
610 m van de accommodatie
USD 20 USD 18
per nacht
24 Hostel Donmuang
Mobiele prijsaanbieding

24 Hostel Donmuang

8.3
Heel goed 73 beoordelingen
629 m van de accommodatie
USD 156 USD 140
per nacht
Sweetheart Tree Homestay
Mobiele prijsaanbieding

Sweetheart Tree Homestay

10
Voortreffelijk 6 beoordelingen
749 m van de accommodatie
USD 21 USD 19
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Vliegveld Bangkok Don Meung
    2,6 km

    Treinstations

    Skytrain-station Mo Chit
    14 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in openbare ruimtes

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats
    • Valetparking

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Activiteiten

    • Golfbaan

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • Versneld in- en uitchecken
    • Bagageopslag
    • Kleedkamer
    • Kapper
    • Roomservice
    • Huishouding
    • Fietsverhuur
    • Stomerij
    • Winkels/ Commerciële diensten
    • Krantenservice

    Eten

    • Lunchpakketten

    Zakelijke faciliteiten

    • Fax/Fotokopiëren

    Voor kinderen

    • Kindermenu
    • Kinderspeelruimte

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Terras
    • Strijkfaciliteiten

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Allergievrije kamers
    • Lift
    • ATM/Geldautomaat
    • Verkoopautomaten

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 13:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00
    • Informatie over extra bedden
    • Er geen capaciteit voor extra bedden in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • Wat is het dichtstbijzijnde treinstation bij Happy Condo Don Mueang hotel?
      Het dichtstbijzijnde treinstation bij Happy Condo Don Mueang hotel is Skytrain- Nana, op 40 rijminuten.
    • Biedt Happy Condo Don Mueang hotel gratis parkeergelegenheid?
      Ja, bij Happy Condo Don Mueang hotel zijn er parkeerplaatsen gratis.
    • Kunnen we onze bagage opslaan in dit hotel in Bangkok?
      Ja, gasten kunnen hun bagage opslaan in een tassenopslag van dit hotel in Bangkok.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Vliegveld Bangkok Don Meung
    2,6 km

    Treinstations

    Skytrain-station Mo Chit
    14 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Happy Condo Don Mueang Bangkok

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten